TOALK SHOW Başlıyor

Nedir bu TOALK Show ?

Gaming ve espor alanındaki haftalık gelişmeleri, yeni çıkan ürün ve oyunları eleştireceğimiz, ürün tanıtımı ve kutu açılımı yapacağımız TOAlk Show’da sizlere bol bol hediyelerde dağıtacağız.

Günlük hayatımızda yaptığımız espor ve oyun dünyası sohbetlerini yayına taşıyoruz ve sizlerle sürekli etkileşimde olarak yayın hayatına başlıyoruz.

İlk Resmi Yayın Ne Zaman ve Hangi Kanalda ?

TOAlk Show TOA TV’nin ilk aktif projesi olarak yayın hayatına başlıyor. 30 Mart Cumartesi akşamı saatler 20.00’ı gösterdiğinde fb.com/toaesports sayfasından canlı yayınlanacak olan TOALK Show ünlü konukları, süpriz konuları ile büyük ilgi toplayacağının sinyallerini daha ilk deneme yayınından aldı.

İlk Hafta Programı Nedir ?

İlk resmi programımızda sizlere Trust Gaming sponsorluğunda Gxt 890 CADA Rgb Mekanik oyuncu klavyesi hediye edeceğiz. Süpriz hediyelerinde olacağı ilk yayında süpriz konuklarımızda olacak!

İlk Hafta Konukları Kimler ?


Youtube Dünyasının tanınmış isimlerinden Cyberrulz TV ve Hotbros Stache ilk program konuklarımız olarak bizlerle olacaklar. Oyun dünyası hakkında sohbet edeceğiz ve onları terletecek sorular hazırlayacağız!

Etkileşim Nasıl Olacak ?


Sizlerin anlık sorularınızı yayıncılara ve konuklarımıza yöneltip sizlerle eş zamanlı etkileşimde olacağız.

Misyonunuz Nedir ?

Biz nelerden eğleniyor ve nelerden keyif alıyorsak onları sizlerle paylaşacağız. Süpriz konu ve konuklar ile eksik yanlarımızı sürekli geliştirerek bu formatı sizlerin Cumartesi günlerini özelleştiren ve karşılıklı gülüp eğlenebildiğimiz bir program haline getireceğiz.

Not : Cumartesi günleri için artık program yapmayın, TOALK Show ile tüm programlarınızı aksattırmaya geliyoruz.


Leave a Reply