Balkan Şampiyonası

TamGame PUBG Türkiye Ligi Finallerine kalarak bütün dikkatleri üzerine çeken TOA Young Stars proje takımımızdan yeni bir başarı daha.

Her geçen gün başarı künyesini zenginleştiren kulübümüze bu sefer bir başarı genç ekibi TOA Young Stars PUBG takımından geldi. Geçtiğimiz sezon ki kadrosunda ufak değişikliklere gidilen gençlerimize imkan sağlandığında ne kadar başarılı olabilecekleri gün ışığı kadar belirgin bir hal almaya başladı.

TGL FINALS

TGL Finallerinde bizi temsil eden kadromuzdan önce Quar2k sonrasında ise Requadre ile yolları ayıran yönetimimiz Dark Passage kulübünden Tyler Abi‘yi IGL pozisyonu için transfer etmiş devamında ise genç yetenek Mitraleus‘u kadrosuna katarak yakın çatışma gücünü olabildiğince yukarı çekmiştir. Takımın yedek oyuncusu ise Baran Baba‘dır.

Geçen sezon ki kadrosundan Mr.Blackjack ve Reviox’u kadromuzda tutan kulübümüz yeni transferleri ile daha güçlü bir hal almış ve üst düzey turnuvalarda başarı kazanmak için profesyonel çalışmalara başlamıştır.

 

Son olarak PUBG Balkan Battle elemelerini lider olarak tamamlayan ekibimiz, ülkemizi Romanya,Yunanistan ve diğer balkan ülkelerinin olduğu gurupta temsil edecektir. Hız kesmeden çalışmalarına son sürat devam eden genç ekibimizi bu başarılarından dolayı tebrik ederiz.

Şansını denemek isteyenler için,

Turnuvaya katılmak için yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikle aşağıdaki kuralları okuyun ve kabul edin. Sonra da formu doldurun. Oyuncu değişikliği ve aklınıza takılan sorular olması durumlarında bana Facebook Emek “Hildor” Turan sayfasından veya Discord sunucusundan ulaşabilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/HildorTV
Discord: https://discord.gg/t2cuYfe

#yokartiktoaneler

Leave a Reply