GAMEX 2018’de Trust Gaming Standındayız !

GameX Hakkında

1981 yılında CompeX’leri düzenleyerek yola çıkan Rönesans Fuarcılık, teknoloji fuarcılığında uzmanlaşmıştır. 2000’li yıllarla birlikte GameX Fuarlarını düzenlemeye başlayarak, dijital oyun sektörünün gelişmesine katkı sağlamayı önemli bir misyon ve vizyon olarak üstlenmiştir.

GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, EEMEA Bölgesindeki en yüksek katılımlı fuardır. Yenilenen yüzüyle GameX, 2018 yılı itibarıyla 6-9 Eylül tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi‘nde gerçekleşecek olup, ziyaretçilerine dopdolu geçecek, 4 günlük mükemmel bir deneyim yaşatacak.

 

Bizlerde TOA Elektronik Sporlar Kulübü olarak Gamex 2018‘de yerimizi alıyoruz. Bu sezon Trust Gaming standında olacağımızı sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız. 8 ve 9 Eylül tarihlerinde katılacağımız organizasyonda bizlere CS:GO takım oyuncularımızdan Henry “Taha” Satır, Duhan “Maz” Ovalı ile beraber PUBG takım oyuncularımızdan Tyler‘da eşlik edecektir. Organizasyonun 8 Eylül Cumartesi günü için ise size bir süprizimiz var. Twitch yayıncıları arasında son dönemde kendisi için “bizden biri” dedirten TOA TV yayıncılarından Pelin “pqueen92” Baynazoğlu’ da Trust Standında bizlere eşlik ederek siz sevenleriyle buluşacaktır.

Yeni teknoloji ürünlerini inceleyeceğimiz, bol bol oyunlar oynayacağımız ve canlı performanslara sahne olacak olan GameX 2018 şimdiden bizlere mükemmel bir eğlence sunuyor. Yüz binlerce oyun ve teknoloji severin katılmasının beklendiği bu organizasyonda sende yerini al !

Bilet Satın Almak İçinhttps://www.gamex.com.tr/biletler/

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi

Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1,

34500, Büyükçekmece, İSTANBUL, Türkiye

#yokartiktoaneler
#trustgaming
#gamex2018

Leave a Reply