HAKKIMIZDA

TOA Electronic Sports Club

Onlar beyinleriyle oynayanlar. Bizlerden her zaman bir tık önde başlayacaklar. Onların elleri mouselarına gittiğinde bizler kaldırıp izleyenler, destek verenler olmalıyız ki Türk Esporu bir yerlere varabilsin.

Ahmet Bozyel
TOA Esports

Team of Anatolıa
Elektronik Sporlar Kulübü

TOA Esports, 2016 yılında kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir espor kulübüdür. Kurulduğu günden bu yana yenilikçi, profesyonel yönetim anlayışı ile birçok genç sporcu yetiştirmiş ve her bulunduğu oyun platformunda üst düzey başarılar elde etmiştir. 2018 yılında yeniden yapılanmaya giden TOA Esports kulübü, bu yapılanma sonucunda spordaki oturmuş olan mentali espora adapte ederek yeni girişimlerde bulunmuş ve sporcularına her sezon daha iyi şartlar sunmuştur. Yaptığı her işte yenilikçi davranan TOA, her geçen gün daha da güçlenerek asıl hedefi olan Avrupa’da kalıcı başarıya emin adımlarla ilerlemektedir.

YÖNETİM KURULU

Ahmet Bozyel

Ahmet Bozyel

Takım Sahibi

Onlar beyinleriyle oynayanlar. Bizlerden her zaman bir tık önde başlayacaklar. Onların elleri mouselarına gittiğinde bizler kaldırıp izleyenler, destek verenler olmalıyız ki Türk E-Sporu bir yerlere varabilsin.

Müge Sarper Kahveci

Müge Sarper Kahveci

E-Spor Bilimci

Müge Sarper Kahveci 11 Mart 1991 tarihinde Fatma ve Birol SARPER çiftinin ilk çocuğu olarak Kocaeli’de dünyaya geldi. İlk ve Ortaokulu 50. Yıl Cumhuriyet İÖO.’da okuyup 2005 yılında mezun oldu. 2009’da Özel Atayurt Koleji Eşit Ağırlık Bölümü’nden 2.’likle mezun oldu. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünü kazanıp, 2013 yılında okul 1.liği derecesiyle mezun oldu. Mezuniyet tezini 6. International Racket Sport Symposium’da Poster Sunum olarak sundu. Hemen aynı yıl Sakarya Üniversitesi’nde açılan Yüksek Lisans Programı’nı kazandı. Ardından 1. Yüksek Lisansa devam ederken aynı zamanda Kocaeli Üniversitesi’nde açılan “Sportif Performans ve Kondisyon” alanında açılan Yüksek Lisans Programı’nı 1.’likle kazandı. Sakarya Üniversitesi’nden 1.’likle mezun olan Müge SARPER KAHVECİ mezuniyet tezini Harvard Üniversitesi’nde Sözel olarak yaptı. Harvard Üniversitesi’ne gitmeye hazırlandığı günlerde Kocaeli Üniversitesi’nde açılan Doktora Programı’nı da yine 1.likle kazandı. Ancak çıkan yeni kanuna göre “Aynı eğitim kurumunda en fazla 1 tane Yüksek Öğrenim görülebilir.” Yasasından dolayı Sportif Performans ve Kondisyon alanında yaptığı 2. Yüksek Lisans eğitimini yarıda bırakıp Doktora Programına devam etmiştir. Son olarakta geçtiğimiz hafta Kocaeli Üniversitesi’nde yapılan Araştırma Görevliliği sınavını kazanarak adını Spor Bilimleri Fakültesi’nin akademik kadrosuna yazdırmayı başarmıştır.

İsa Gök

İsa Gök

Genel Menajer

DESTEK KADROSU

Sinan Keskin

Sinan Keskin

Oyun Alanları Sorumlusu
Mehmet Karakaya

Mehmet Karakaya

Sosyal Medya Uzmanı
Enes Sertaslan

Enes Sertaslan

Bilişim Uzmanı
Arda Gerçeker

Arda Gerçeker

Asistan
Hasan Can Cezveci

Hasan Can Cezveci

Programlama
Uğur Yılmaz

Uğur Yılmaz

Kamu Yönetimi