Sponsorlarımız

SPONSORLAR

×

WWW.TRUST.COM

Trust, dijital yaşam tarzına uygun aksesuarlarda yüksek performansı uygun bir fiyatla sunan lider markadır. Üstün bir hizmet desteği sağlamanın yanında, ihtiyaç ve beklentilerinize cevap veren yerel satış noktaları ile de küresel bir şirkettir. Son derece geniş ürün yelpazemizde hayal edebileceğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

TRUST GAMING
×

WWW.BYNOGAME.COM

ByNoGame Online oyunlarla ilgili bütün ürünleri bulabileceğiniz bir web platformudur.Türkiye’de online oyunlarda ürün satın almak isteyenlerin aklına gelen ilk isim, e-pin satın alınacak en iyi adrestir.On yıl önce başladığımız yolculukta daima oyuncuların bizden istediklerine kulak verip kendimizi sürekli geliştirerek bugün yarım milyona yakın kullanıcının tercihi olmayı başardık.

BYNOGAME
×

WWW.COOLERMASTER.COM

Cooler Master endüstrideki en iyi termal çözümleri üretmek amacıyla kurulmuştur.Isı sorunlarının çözülmesi gereken ürünler üreten firmalar için bir dünya lideri olarak ürünler ve servisler sağlayarak 20 yılık geçmişinde bu amaca sadık kalmıştır.

COOLERMASTER
×

WWW.PLAYERBROS.COM

Türkiye’den ve dünyadan son espor haberleri ve özel içerikler Playerbros ile sizlerle. Playerbros, başta League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, PUBG, Fortnite, FIFA ve Hearthstone olmak üzere, sektördeki hemen hemen tüm esporlarla alakalı haberler üreten, röportajlar gerçekleştiren, listeler hazırlayan, rehberler yazan, canlı yayınlar yapan ve turnuvalar düzenleyen bir espor portalıdır. Espor dünyasında bir gelişme olduğunda; ünlü bir oyuncu başka bir takıma gittiğinde, favori oyununuza yeni bir mod eklendiğinde veya en çekişmeli turnuvaların şampiyonları belirlendiğinde hemen haberiniz olsun istiyorsanız, hem sosyal medya adreslerimizi, hem de sitemizi takipte kalıp kaliteli espor içeriğinin tadını çıkarın.

PLAYERBROS

ÇALIŞMA ORTAKLARI

CZONE AGENCY
×

WWW.HOLLYHOOD.COM.TR

Gençlik bu sitede buluşuyor. Türkiyenin en büyük alternatif genç giyim markası hollyhood, e-ticarette güvenirliğini kanıtlamış ByNoGame.com’un bünyesinde büyümeye devam ediyor. İzmir / Alsancak’ta açılan mağazamızda ürünlerimize fiziksel olarak ulaşmak dışında sponsoru olduğumuz ve birlikte çalışma yürüttüğümüz sanatçılarımızın imza günü etkinliklerine de katılabilirsiniz. Özel tasarım sanatçı ürünleri, dünyaca ünlü giyim ve aksesuar markaları dışında oyun dünyasının giyim trendlerini de sitemizde ve mağazamızda bulabilirsiniz. Param ByNoGame kart satış noktamız olan sitemiz ve Alsancak mağazamız trend giyim ürünleri dışında sanatçılarımızın albümlerini, özel tasarım aksesuarlarını ve Vans ayakkabılarını bulabilirsiniz.

HOLLYHOOD
ADVICE CREATIVE
×

WWW.AKSAYBILISIM.COM

VPS,VDS HOSTING Sistemleri

AKSAY BILISIM
×

WWW.CAMPO.COM.TR

Kurucularının uzun yıllara dayanan kişisel bilgi ve birikiminin bir sentezi olarak İstanbul'da kurulmuştur. İlişkilerimizde dürüstlük ilkesi, üretimimizde ise kalite anlayışı esastır. Sürekli gelişen piyasa şartlarında kendini yenilemenin farkında olup sürekli çalışan, satışını yaptığımız tüm ürünlerin arkasında duran, genç, dinamik ve girişimci bir firmayız. Sadece kaliteli ürün imalatının yeterli olmadığı düşüncesiyle, iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde dürüstlük ilkesini benimseyen, müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda ve en doğru şekilde cevap veren aktif bir anlayışla çalışırız.

CAMPO
×

WWW.FIRSTBLOOD.IO

FirstBlood is a blockchain powered esports company. We love sharing our product and art, but, we do not take using our brand assets lightly.

FIRSTBLOOD
YILDIZYAPIM
BIZIM INTERNET
MYGAMEAREA
×

WWW.GLOBALSUNUCUM.COM

Sunucu kiralama hizmetleri.

GLOBAL SUNUCUM
×

WWW.MOB832.COM

MOB Entertainment Türkiye ile HipHop’un imtihan edildiği 20 yılı geride bıraktık. HipHop artık arka sokaklarda ve yer altında yapılan bir müzik türü olmaktan çıkmış, daha büyük kitlelere hitap etmeye başlamıştır. HipHop, büyük konser salonlarını dolduran ve büyük kitlelere hitap eden bir yaşam tarzını yansıtmaktadır. 4 Mayıs’ta MOB Entertainment, yeteneğe yatırım yapmak üzere yola çıkıyor. Müzik, Dans, Moda, Sosyal Medya, Video, Fotoğraf, Oyun, Söz Yazarlığı, Beste alanına ve Şehir Kültürüne ayak uyduran bütün yeteneklere kapıları açık. MOB, sanatçı odaklı ve sanatçının tüm ihtiyaçlarına 360 derece cevap verebilen; sanatın, muhasebeciler ve hukukçular tarafından belirlenmediği; yaratıcı fikirlerin saygı gördüğü ve ön planda olduğu bir oluşum. Yer altında değil, yıldızlarda operasyon yapmaya geldik.

MOB ENTERTAINMENT