Avrupa Katilleri

İki Şubat itibariyle şuan ki ideal kadrosuna ulaşan CS:GO takımımız misyonumuz olduğu gibi karşısına çıkan her Avrupa takımını yerle bir etmeye devam ediyor.


TAM FOCUS, TAM ODAKLANMA !

Dediğimiz gibi iki Şubat tarihi ile son iki canavarını da kadrosuna dahil eden CS:GO takımımızda kadroyu tamamlayan isimler ise şöyle oldu.


Ona neden AtaBeast diyor ?

Transferi duyurulduğu andan itibaren sıkça sorulan sorular arasında yer aldı bu soru. Neden mi Atabeast ? Çünkü bu canavarın crossuna çıkmak yürek ister, tabi ki maç için erken havlu atmayı kafanıza koyduysanız yapabilirsiniz. Geçtiğimiz iki sezon boyunca TOA’da ki yerini bozmayan Ata verilen ilk şansta ne kadar tehlike arz eden bir oyuncu olduğunu gösterdi. ESEA EU‘da top sıralamaları yakaladı, CEVO‘da rakipleri tek tek yok etti ve son olarak ESL TR Şampiyonasının en çok göze batan genç yeteneklerinden biri olmayı başardı.

Helal be sana ! sesleri yükseliyor…

Son transfer olan Henry daha önce kendini main tüm rollerinde kanıtlamış ve Türkiye’nin en iyi desert eagle kullananları arasına kabul ettirmiştir. Eco Round, Pistol round denildiği zaman Henry tek başına bir takım ! Kısa sürede kendisini takım arkadaşlarına ve TOA E-Sports destekçilerine kabul ettirip, sevdiren Henry takımda ki rolüne hızlı ayak uydurmuş gibi duruyor. Üç kulvarda yarışan sporcularımızla beraber sideları girilmez birer duvar haline getiriyor ve deagle shootlarıyla daha çok parmak ısırtacağa benziyor.

ESEA EU’da Main Lig için son maçına çıkacak olan takımımız oynadığı son seri maçlarının hiçbirini kaybetmeyerek bizleri  gururlandırmaya devam ediyor. Başarılar !!!

Not : Rakiplerimizi tek tek yazıp skorları sizlere bildirmek yerine toplu şekilde sizlere sunuyoruz. Resmin üzerine tıklayarak görseli sayfa boyutuna çekebilirsiniz.

Leave a Reply