GAME GARAGE AÇILIYOR

CS:GO severler müjde !

 

MyGameArea sponsorluğunda Game Garage projemiz bu akşam 20.00 itibari ile başlıyor. Türk espor oyuncuları için tasarlanan, oyuncuların gelişimleri için açılan CS:GO oyun sunucularında profesyonel oyuncularla oynama şansı yakalarken bir yandan da ödüller kazanabileceksiniz.

ÖDÜLLER :

Genel sıralama liderlerine sponsorumuz olan Trust Gaming’den profesyonel oyuncu kulaklıkları, mouse, klavye, mouse pad gibi ürünler hediye edilecektir. Bunların yanı sıra her ay “VIP Only” adlı çekilişler ile Bynogame.com üzerinde kullanabileceğiniz BPARA’lar kazanabileceksiniz.

Yetmedi mi ?

Ödül oyunları adı altında random süreçlerde başlatılacak oyunlarda türk espor takımlarının forma ve sezon ürünlerini de kazanabileceksiniz.

Oyuncuların gelişimleri için başlatılan bu projede DM, Pistol DM, Public, Retake sunucuları, AIM DM ve 1vs1 sunucuları gibi modlar ile başlıyoruz. Zamanla sizlerin isteği üzerine diğer modları da ekleyecek olan ekibimize başarılar diliyoruz.

Bu projemizde sizleri de tabi ki unutmadık. Siz TOA takipçileri içinde 20 adet VIP slotu ayırdık. Facebook üzerinden paylaşılan Game Garage duyurusunu paylaşıp, 1 arkadaşını etiketleyen 10 kişiye arkadaşıyla birlikte 3 aylık VIP üyelik hediye ediyoruz.

SUNUCU LİSTESİ :

GAMEGARAGE™ #1 DM Official –> dm.gamegarage.pro
GAMEGARAGE™ #2 Pistol DM –> pistol.gamegarage.pro
GAMEGARAGE™ Pro Public –> public.gamegarage.pro
GAMEGARAGE™ #1Retake★ –> retake.gamegarage.pro
GAMEGARAGE™ #2Retake★ –> retake2.gamegarage.pro
GAMEGARAGE™ ★ AIM DM ★ –> aimdm.gamegarage.pro
GAMEGARAGE™ ★ 1vs1 ★ –> 1v1.gamegarage.pro

Türk CS:GO severlere hayırlı uğurlu olmasını diler, tüm arkadaşlarımıza önce eğlence sonrasında ise başarılar dileriz.

Mehmet Karakaya
TOA S.Medya

1 Response

Leave a Reply