İstanbul Gençlik Festivalindeyiz !

Merhaba, ben İGF.İstanbul’un en büyük ve en eğlenceli festivaliyim. Ayşe’nin, Murat’ın, Merve’nin, senin festivalinim. Müzik bende, teknoloji bende, sanat bende. Spor, e-spor, söyleşiler, yeni deneyimler, birbirinden iyi lezzetler bende. 2-6 Mayıs’ta Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ndeyim. Başka plan yapma!

 

Sloganı ile duyurulan İstanbul’un en büyük festivalinde ortalama bir milyon ziyaretçi bekleniyor. İlk defa bu sene festivalin içerisine e-sporuda ekleyen organizasyon firmaları herkesi heycanlandırıcak 4 büyükler ligini anımsatan bir turnuva düzenlediler. Turnuvaya yalnızca davetli takımlar arasında oynanacak ve kazanana süpriz ödüllerin olduğu söyleniliyor ! İstanbul’un en gözde espor arenalarından biri olan Gamekstra’nın organize edeceği bu müsabakalarda yarışacak olan takımımız bu turnuva haricinde PUBG takımı oyuncularımızdan Patcutez’in de bireysel performasını hep beraber izleme fırsatı bulacağız.


Yönetim Ne diyor ?

Kısa sürede tertiplenen bu organizasyona davet geldiği andan itibaren sporcular için hem eğlence hem deneyim gözüyle bakan yönetimimiz fırsattan istifade İstanbul’daki sevenleriyle Avrasya Kültür ve Sanat Merkezinde buluşmayı planlıyor. Farklı şehirlerden gelecek olan TOA konukları için kahvaltı ve konaklama ayarlayan yönetimimiz sporculara esporun güzel yanlarını yaşamalarını tavsiye ediyor. Bol kahkahalı, eğlencesi bol bir festival bizleri bekliyor…


Festival Müziksiz olur mu ? Peki kimler var
 ?

Türkiye’nin en popüler müzisyenleri bu festivalde olacak. Sizleri text okumak zorunda bırakmak yerine ” Festivalde Kimler Olduğunu Gördün mü??? ” adlı video ile başbaşa bırakıyoruz.

Türkiye’nin en büyük gençlik festivali İstanbul Gençlik Festivali, bu yıl 2-6 Mayıs tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezinde gerçekleşiyor. 4 gün boyunca konserlerden , spor müsabakalarına ve espor karşılaşmalarına ev sahipliği yapacak  İstanbul Gençlik Festivali’de TOA Espor Counter Strike Global Offensive takımı olarak bizde yer alıyoruz.

Siz Oynayacaksınız ya bizler ?

Müzik, sanat ve sporun iç içe olduğu bu organizasyonda sende şansını deneyebilir ve profesyonel bir atmosferde sende yarışabilirsin. İşte bireysel olarak kendinizi sınayabileceğiniz, arkadaşlarlarınız ile keyifli vakit geçirebileceğiniz oyunlar ve tarihleri.

4 Mayıs tarihinde yapılacak olan CS:GO turnuvasında Dark Passage , Royal Bandits ve Oyun Hizmetleri ile birlikte mücadele edeceğiz.  Bir gençlik festivalinde ilk defa düzenlenecek olan bu turnuva da yer alan tüm rakiplerimize başarılar diliyoruz.

Festival programına ve etkinlik takvimine ulaşmak, ücretsiz giriş ve kaydolmak için;

www.istanbulgenclikfestivali.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Galata Kulesi’nde Neler Oluyor ?

Leave a Reply