Proje İsmi : Young Stars

Geçtiğimiz haftalarda Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ile görüşen kulüp yetkililerimiz gençlere yatırım yapma konusunda, ahlaklı sporcular yetiştirme konusunda ciddi kararlar aldı.

Bu kararların doğrultusunda ve gelen istekler üzerine gençlere her platformda şans vermeyi isteyen kulüp yetkililerimiz kollarını sıvayarak ” Young Stars ” adlı projenin alt yapısını hazırladı ve gençlere ulaşmaya çalıştı.

İlk duyurulanlar Young Stars projesinin League of Legends ve PUBG genç smilodon adayları için olsa da son projemiz Türk Elektronik Spor sevenlerin sıkı markajında bulunan kült oyun olan Counter Strike : Global Offensive oldu.

Bildirileri bırakılan üç oyunda toplam 1.000’in üzerinde katılımcı arasından sadece otuz genç yeteneğe şans verebilsekte son elemeler ile birlikte bu sayı gittikçe düşeceğe benziyor.

Genç takım aday kadro slotlarına baktığımızda LOL adlı oyunda 7 kişilik slot, PUBG adlı oyunda toplam 5 slot ve CS:GO adlı oyunda ise 5 ‘i as olmak üzere yedek oyuncusu ile birlikte 6 slota varan bir kapasite gözler önüne çıkıyor.

Toplamda üç oyunda on sekiz genç yetenek ile çalışmaya başlayacak olan ekibimizde menajerlik pozisyonları ise şöyle belirlenmiş bulunmaktadır.

League of Legends : Bahadır Hatunoğlu
PUBG : Kaan Baş
CS:GO : Taylan Bal

Genç smilodon adaylarına tüm elemelerde başarılar diliyor, elenen arkadaşlarımıza da espor kariyerlerinde başarılar diliyoruz.

#yokartiktoneler
#toaismorethanmoney
#anatoliansmilodons

1 Response
  1. Mehmet Eren Tamer

    Adım Mehmet Eren Tamer 02.01.2004 doğumluyum.Yalovada yaşıyorum.Bu sene lise 1 olacağım.Ciddi bir şekilde Pubg ile ilgileniyorum bir kariyer için günde yaklaşık 7-8 saat oynuyorum.Ve gerçekten bugüne kadar çok şey denedim amatör bir takım toplamaya çalıştım olmadı.700 saate yakın Pubg oynadım ve oynuyorum.Ailemlede daha önce bu konuyu konuşmuştum tam destek arkamdalar.Bende Toa Esports Pubg takımı için elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım.

Leave a Reply